Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil

Fenomenálny ošetrujúci olej pre zvláčnenie, zjemnenie nehctovej kožtičky a podporu rastu zdravého nechtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semien a aloe, prevoňaný extraktom zo zázvoru a jabĺk Fuji. Vo forme olejčeka s praktickým kvapátkom, alebo vo forme olejovej ceruzky s aplikátorom na zatláčanie kožičky, pre pohodlné a jednoduché použitie.


MANIKÚRA

manikura

MANIKURA
- krok k dokonalému zovňajšku-

Upravené ruky a nechty sú často krát to prvé, čo si na Vás Vaše okolie všimne. Podanie ruky je prvým krokom k medziľudskej komunikácii.
Zverte nám svoje ruky a my Vám vytvoríme hebké ruky s čistými a upravenými nechtami.
Pravidelnou starostlivosťou o Vaše ruky a nechty môžete predísť ich predčasnému zostarnutiu, udržať pokožku na rukách zdravú, jemnú a príjemnú na pohľad i dotyk.

Súčasné módne trendy podporujú návrat ku krásnym zdravým nechtom. Nielen módne ale i hľadisko praktické a súčasne i všetky kritériá krásy spĺňajú krátke nechty - zdravé, upravené a skrášlené podľa vášho vkusu a výberu.

Doprajte svojim nechtom a rukám kvalitnú starostlivosť, ktorú okrem odborného personálu zaručuje aj profesionálna kozmetika SPARITUAL, ktorá sa vyznačuje svojim zložením absolútnou čistotou, bez chemických látok či umelých konzervantov.

Produkty z línie SPARITUAL zmenia dotyk a pokožku Vašich rúk na nepoznanie .
Viac sa môžete dočítať na stránkach : www.sparitual-sk.euYzU1MDZkY