Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil

Fenomenálny ošetrujúci olej pre zvláčnenie, zjemnenie nehctovej kožtičky a podporu rastu zdravého nechtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semien a aloe, prevoňaný extraktom zo zázvoru a jabĺk Fuji. Vo forme olejčeka s praktickým kvapátkom, alebo vo forme olejovej ceruzky s aplikátorom na zatláčanie kožičky, pre pohodlné a jednoduché použitie.


PEDIKÚRA / MASÁŽ NOH

Masáž nôh si môže človek urobiť aj sám, ale určite lepší efekt sa dosiahne, ak vám nohy masíruje skúsený a odborne vyškolený človek.

Okrem toho je takáto masáž príjemnejšia. Účinok masáže je mnohostranný. Predovšetkým urýchľuje obeh krvi a najmä lymfy. Masážou sa zrýchli aj odstraňovanie rôznych škodlivín z organizmu a zlepší sa výživa masírovaných tkanív. Pri masáži sa uvoľňuje v tkanivách látka príbuzná histamínu, ktorá spôsobuje rozšírenie ciev a tým aj dôkladnejšie prekrvenie.

Klasická masáž nôh pôsobí predovšetkým na kožu. Zvláčni ju, zvýši jej pružnosť a odolnosť proti zmenám teploty, počasia, aj proti odreninám. Spôsobuje zohriatie kože a zrýchlenie krvného obehu. Pôsobí tiež na svaly, pripravia sa ňou najvhodnejšie podmienky pre ich správnu činnosť. Svaly sa dobre prekrvia, škodlivé látky sa odplavia, upraví sa svalové napätie. Masáž nôh pôsobí na celý organizmus ako balzam.


 

masaz


Y2I4MTFlZj