Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil

Fenomenálny ošetrujúci olej pre zvláčnenie, zjemnenie nehctovej kožtičky a podporu rastu zdravého nechtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semien a aloe, prevoňaný extraktom zo zázvoru a jabĺk Fuji. Vo forme olejčeka s praktickým kvapátkom, alebo vo forme olejovej ceruzky s aplikátorom na zatláčanie kožičky, pre pohodlné a jednoduché použitie.


O NÁS - KTO SME

 

Volám sa Šarlota Puváková a nechtovému dizajnu sa venujem už 11 rokov.
Pred 2 rokmi som svoje služby rozšírila aj o pedikúru, keďže aj nôžky potrebujú starostlivosť a láskanie a tieto dve práce sa spolu veľmi dobre dopĺňajú.
Absolvovala som viacero školení ( Trossani, Elegant Glass, Tasha, Amoos ... ) a stále sa snažím zoznamovať s novými a nepoznanými technológiami ako aj s novými výrobkami a kozmetikou, ktorú môžem ďalej ponúknuť svojim klientom.

Zo začiatku to bola práca len s umelými nechtami, no keď som sa v roku 2003 dostala na školenie Jessica - prirodzený kultivačný systém starostlivosti o nechty, pochopila som, že nie len s umelými nechtami, ale aj s prirodzenými môžu ruky vyzerať veľmi, veľmi krásne.
A tak skutočnosť, že na oslabené nechty sa nedá do nekonečna aplikovať umelý kryt, je dôvodom prečo som sa po rokoch praxe stále viac sústreďovala na prácu s prirodzenými nechtami.

Tak, ako sa k nám pred 20 rokmi začali tlačiť syntetické technológie z USA, tak dnes môžeme hovoriť o snahe vyvíjať technológie SPA, VEGAN, ktoré sa chvália absenciou nielen chemických látok, ale aj živočíšnych.
Dlho som hľadala niečo, čo by toto všetko spĺňalo, ale ako sa hovorí : "Kto hľadá, nájde"  - takouto technológiou sa môže pýšiť značka
SPARITUAL.

V roku 2010 som dostala ponuku na spoluprácu s luxusnou kozmetickou značkou SPARITUAL a tak jej zásluhou Vám ju môžem priniesť aj sem k nám na Slovensko.

Nielenže výrobky neobsahujú umelé konzervanty, ale aj balené sú do ekologicky rozložiteľných obalov, dokonca aj nápisy sú zo sójových produktov. Papierové krabičky sú len z recyklovateľných materiálov.

Filozofia a koncepcia kozmetiky SPARITUAL nemá najmenšiu slabinu vo vzťahu k prírode a tým aj k nášmu organizmu.
Jedná sa kvalitatívne o úplne nový druh technológie starostlivosti o ruky, nechty, nohy a telo a veľmi ma teší, že Vám túto harmóniu a relax môžem ponúknuť aj ja.

\"sparitual\"

V našom salóne pracujeme na báze dennej starostlivosti, vyvažovaní Vášho nabytého programu s malými, luxusnými a jednoduchými rituálmi krásy s rýchlym účinkom  - s luxusnou profesionalnou kozmetikou SPARITUAL
SPARITUAL -značka, ktorá symbolizuje úplne nový rozmer  starostlivosti o ruky, nechty, nohy a telo.

SPARITUAL obsahuje obrovský výber prostriedkov, ktoré na seba funkčne nadväzujú a vytvárajú profesionálne manikérske, pedikérske a tiež masážne rady s luxusným a dlhotrvajúcim estetickým efektom.
Uchvátia Vás neskutočné vône, ktoré nielen prevoňajú celý priestor,ale prinavrátia klientom novú silu a energiu.
Taktiež obsahuje obrovskú  škálu výživ s individuálnym prístupom, ako aj laky na nechty v najnovších módnych kolekciách, ktoré uspokoja a nadchnú aj najnáročnejších zákazníkov.
Farby sú starostlivo miešané tak, aby boli v súlade s určitou numerologickou a energetickou hodnotou. Majú vynikajúce fyzikálne vlastnosti - odolnosť, dobré krycie schopnosti, vysoký lesk a rýchle schnutie.
Neobsahujú DBP, toluén, formaldehyd ani formaldehydovú živicu.

Charakteristickým znakom tejto kozmetickej značky je absolútna čistota produktov a súlad s prírodou.
Je zostavená len z ingrediencií rastlinného pôvodu, žiadne výrobky nie sú testované na zvieratách a neobsahujú žiadne chemikálie.

Celá koncepcia nemá najmenšie slabiny vo vzťahu k prírode a tým aj k nášmu organizmu. Je tu priestor pre každého, kto vyznáva túto filozofiu.
S výrobkami značky SPARITUAL sa môžete stetnúť v najluxusnejších SPA centrách a salónoch ( hotel Mandarin, Augustine...)
Predpona Spa - charakterizuje účel a vhodné priestory pre aplikáciu metód
a slovo  Rituál - napovedá, že procedúry nie sú len technologické postupy, ale zahŕňajú individuálny a viacdimenzionálny prístup.

Obraz značky SPARITUAL jasne zapadá do celkovej koncepcie zdravého životného štýlu s veľkou budúcnosťou.


Mgr. Šarlota Puváková
nechtový design, pedikúra, manikúra

SpaLuxus, s.r.o
Kollárová 35
Martin 036 01
www.sparitual-sk.eu
MTczOTk0