Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil

Fenomenálny ošetrujúci olej pre zvláčnenie, zjemnenie nehctovej kožtičky a podporu rastu zdravého nechtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semien a aloe, prevoňaný extraktom zo zázvoru a jabĺk Fuji. Vo forme olejčeka s praktickým kvapátkom, alebo vo forme olejovej ceruzky s aplikátorom na zatláčanie kožičky, pre pohodlné a jednoduché použitie.


SPARITUAL / Príbeh SpaRitual

Krása je spontánna reakcia na harmóniu mysle, tela a duše

Za tisíc rokov sa SpaRitual ponoril do tajomstva vody. V priebehu doby sa táto kúpeľná tradícia obklopila krásou a omladzováním vo všetkých jeho aspektoch, ako vo vnútri, tak aj navonok. SpaRitual chápe a vychutnáva mocné výhody starostlivosti o pokožku, pohybu a meditácie.

Moderná SpaRitualistka pracuje na báze dennej starostlivosti, vyvažovania nabitého programu malými, luxusnými a jednoduchými rituálmi krásy s rýchlym účinkom. Je naladená na sny a rytmus života užívateľky, ktorá je vtipná a zmyselná, elegantná a múdra, praktická a bezstarostná. Ona navrhuje svoj vlastný život, obohacuje ho tým najlepším pre krásu, výživu, odolnosti proti stresu a cvičením - objavila SpaRitual.

SpaRitual ponúka progresívne koncepty určené k starostlivosti o ruky, nohy a nechty. SpaRitual výrobky boli získavané šetrne a sú perfektne spracované pre zlepšenie každodenného života.

SpaRitual je osvietenou voľbou pre profesionálov a je predávaný v najlepších kúpeľoch a salónoch na celom svete. Venuje sa životnému prostrediu, SpaRitual ponúka len vegan, paraben-free systém starostlivosti o ruky a nohy. Naviac všetky výrobky pre starostlivosť o nechty sú vegan a bez DBP, toluénu, formaldehydu a formaldehydovej živicece. Presvedčte sa sami.

sparitual


OTgxZWRh