Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil

Fenomenálny ošetrujúci olej pre zvláčnenie, zjemnenie nehctovej kožtičky a podporu rastu zdravého nechtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semien a aloe, prevoňaný extraktom zo zázvoru a jabĺk Fuji. Vo forme olejčeka s praktickým kvapátkom, alebo vo forme olejovej ceruzky s aplikátorom na zatláčanie kožičky, pre pohodlné a jednoduché použitie.


SPARITUAL / Zasadenie semienka

História spoločnosti

"SpaRitual je vedome ekologická spa lifestylová značka. Naše odhodlanie vyvíjať sa ekologickým smerom je základným kameňom našej značky. Podporou SpaRitual podporujete ekologické uvedomenie a smer ku komplexnej kráse."

Shel Pink, zakladateľka SpaRitualu

Shel Pink je kozmetická priemyselná vizionárka a environmentálna aktivistka. Vyrastala v domácnosti, ktorá bola ekologicky uvedomelá a aktívna v kúpeľnej tradícii. Shel možno práve žije svoj karmický osud. Potom, čo vyštudovala umenie a fotografiu na University of Michigan, stala sa spoluzakladateľkou a kreatívnou riaditeľkou módneho domu LOBA, kde navrhovala oblečenie pre butiky a obchodné domy.

V priebehu doby sa jej obdiv ku všetkému holistickému stal hlboko zakorenenou potrebou. Potom, čo sa v roku 2001 pripojila k manželovmu rodinnému podniku Orly International, ponorila sa úplne do vnútorného fungovania kozmetického priemyslu. Uvedomila si, že svojim rozhodnutím môže ovplyvniť svoje deti a budúcu generáciu.

S vlastnou osobnou históriou a uvedomelou víziou lepšej budúcnosti sa viac zamerala na realizáciu "vedome krásnej" lifestylovej značky. Presvedčila, že svet bol pripravený prijať zdanlivo protichodné eko/luxusné koncepcie, založila v roku 2004 SpaRitual. Aktívna sila zmeny a jeden krôčik ku "sparitual". Značka oslavuje prastarú kúpeľnú tradíciu, ponúka radu vegánskych produktov a kúpeľných rituálov, ktoré ctia zdravie klienta.

Dnes sa SpaRitual produkty používajú v najlepších kúpeľoch po celom svete. "Stále je čas zasiahnuť, ale vhodná doba je tento okamih."

Buďte SpaRitualista, pretože všetci si zaslúžia žiť dobrý život.

 

sparitual


OGQ4Yj