Cuti-Cocktail® Nail & Cuticle Oil

Fenomenálny ošetrujúci olej pre zvláčnenie, zjemnenie nehctovej kožtičky a podporu rastu zdravého nechtu. Obsahuje olej z pupalky, hroznových semien a aloe, prevoňaný extraktom zo zázvoru a jabĺk Fuji. Vo forme olejčeka s praktickým kvapátkom, alebo vo forme olejovej ceruzky s aplikátorom na zatláčanie kožičky, pre pohodlné a jednoduché použitie.


SPARITUAL / Vegánske ingrediencie

Vegánske ingrediencie

Získavané vedome

Starostlivosť SpaRitual obsahuje jemné vône s liečebnými prínosmi, ktoré fungujú na harmonizácii konkrétnej čakry. SpaRitual využíva vegánske zdroje zo všetkých kútov sveta, vrátane ekologicky vzácnych rastlín a esencií. Naše biologicky odbúrateľné produkty sú formulované v súlade s normami EcoCert a sú bez syntetických farbív, parabénov, škodlivých konzervačných látok a petrochémie.

Vegan

SpaRitual produkty sú 100% vegan. Nie sú testované na zvieratách a ani pri výrobe sa nepoužívajú živočíšne produkty. Okrem toho od našich dodávateľov požadujeme certifikáciu pôvodu zdrojov v tom zmysle, že sú získavané podľa našich štandardov.

Ekologická kontrola

Ekologické predpisy vyžadujú pestovanie rastlín bez syntetických herbicídov, pesticídov a geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Pri spracovaní kladú dôraz na využívanie obnoviteľných zdrojov a ochranu pôdy a vody.

 

spa


ZWQ1Y